more-infoמידע נוסף

מה המארחים מציעים?

המארחים ברשת האירוח של חיבורים מתבקשים להעניק לינה וקבלת פנים חמה בלבד. אולם, בדרך כלל, המארחים יציעו הרבה מעבר לכך. כך שבבקשה, הציעו אתם לעזור למארחים שלכם, לדוגמא: במצרכים לאוכל, הכנת ארוחה, עזרה בעבודות שונות, תרומה לכיסוי ההוצאות וכו’. מארחים ישמחו שישראלים ישהו אצלם, ויארחו כל עוד הם יכולים.

כרגע, ישנן ארבע קטגוריות לסיווג המארחים – V & DC,SD,FA.

FA

קטגוריה FA. המארח מציע אירוח חינם (רוב רשת האירוח).

יתכן כי בקטגוריה FA אלה המארחים בהיקף גדול, ישתמשו ב- “תיבת תרומות” התנדבותית, כך שהישראלים הרוצים, יוכלו לתת תרומה סמלית בכדי לעזור למארחיהם. במקרה שכזה, הצעתנו היא לתרום בערך סכום שמהווה כשליש מהמחיר הרגיל אשר מטייל היה משלם עבור לינה באכסניה באותה ארץ או עבור קמפינג (אם זה רלוונטי).

SD

קטגוריה SD. המארח מבקש תרומה סמלית עבור האירוח.

התשלום הסמלי המתבקש מסייע לכיסוי הוצאות. ברוב המדינות הסכום הסמלי יהיה אחיד בין כל המארחים ולא יהיה מעל הסכום שמהווה כשליש מהמחיר הרגיל, אשר מטייל היה משלם עבור לינה באכסניה באותה ארץ או עבור קמפינג (אם זה רלוונטי).

DC

קטגוריה DC. המארח מציע תעריפים מוזלים בעבור לינה תיירותית (לדוגמא: קמפינג, אכסניה, בית מלון).

הקטגוריה של המארח ומה הוא מציע מוצגים במסגרת רשימות מארחים.

V

קטגוריה V. המארח מזמין אותך לבקר את המיקום לזמן מסוים או מספר ימים ויש לך גם את ההזדמנות להתנדב ולהישאר עוד במידה ותרצה.

יצירת קשר עם המארח

אם מתאפשר, תבדקו באתר חיבורים לפני שאתם יוצרים קשר עם מארחים חדשים, בכדי לוודא שהם אכן מארחים (ולא זמנית מחוץ לרשימה עקב מחלה או חופשה, למשל). זה רלוונטי במיוחד כשהדפסתם רשימה של המארחים ומאז עבר זמן.

כשאתם יוצרים קשר עם המארחים בכדי לבוא להתארח אצלם, נסו בבקשה לתת להם את זמן ההתראה אותו הם ביקשו, שמצוין בתוך רשימות מארחים. זמן ההתראה לרוב נע מ- ‘מספר שעות’ ועד ‘יום או יומיים’. אם תאמתם תאריך הגעה, אנא וודאו להגיע למארחים בזמן, ואם חלו שינויים בתכניות, אנא הודיעו למארחים כי לא תגיעו.

עזרו להגן ולשמור על רשת האירוח

רשת האירוח של חיבורים נועדה לטובתם והנאתם של מטיילים ישראלים ומארחיהם, כך שאנא עזרו להגן ולשמור עליה. כהצעה שהעלו חברים ומטיילים ישראלים, חיבורים דורשת שכאשר הנכם יוצרים קשר עם המארחים לקראת הגעתכם אליהם, תזכרו בבקשה לציין כי הנכם ישראלים, בעלי תעודת זהות. יהיו מארחים שיבקשו מכם לראות את תעודת הזהות. אנא הבינו כי הם עושים זאת למען השקט הנפשי והביטחון שלהם, לוודא כי הם אכן מכניסים לביתם ישראלים. זוהי גם הדרך בה אתם יכולים להגן ולשמור על רשת האירוח ולדאוג להמשך הפקת התועלת וההנאה.

נקודות מידע כלליות על חיבורים

  • בקרו באתר של חיבורים באופן קבוע אם אתם רוצים לראות מה חדש ולהתעדכן ברשימת המארחים.
  • כשאתם מבקרים אצל המארחים, אנא זכרו כי הנכם נציגיה של ישראל. חיבורים תשמח אם תנצלו את ההזדמנויות הללו לעודד את המארחים בתמיכתם בישראל.
  • אנא כתבו ל- חיבורים אם נהניתם (או לא) להשתמש ברשת האירוח. המשובים שלכם יתקבלו בברכה ויעזרו ל- חיבורים לשפר את שירותיה.
  • אם מתעוררת בעיה רצינית, עם רשת האירוח או עם המארחים, דווחו לחיבורים ואנו נטפל בה. אנא קחו בחשבון כי רשת האירוח היא רשת בינלאומית, הכוללת בתוכה מגוון רחב של אנשים ותרבויות, היוצרים דינמיקה שונה במקומות השונים.
  • כתב ויתור: חיבורים, ירון וכל שותף או נציג המסייעים ל- חיבורים אינם ולא יהיו אחראיים בכל צורה לכל סוג של אובדן, גניבה או נזק שיגרם לאדם המשתמש בשירותי רשת האירוח הבין-לאומית של חיבורים. כל אדם מאשר בזאת כי הוא מסכים ומקבל את הכתוב לעיל ובוחר, תוך לקיחת הסיכון על עצמו, להשתמש בשירותי רשת האירוח הבין-לאומית של חיבורים.

 כיצד להשתמש באתר זה? (לקרוא בתשומת לב)

עבור שם המשתמש: הקלידו, באותיות אנגליות, אתשלושת האותיות המרכיבות את ראשי התיבות של שמו של ראש הממשלה הראשון של מדינת ישראל.

עבור הסיסמה: הקלידו את ארבע הספרות המרכיבות את השנה בה הוקמה מדינת ישראל.

כמה מילים אישיות

שלום לכם, חברי הישראלים היקרים! שמי הוא ירון. אני שמח להציע לכולכם את רשת האירוח הבין-לאומית של חיבורים.

בכל לבי אני מקווה ש- חיבורים תעזור לעודד אנשים ברחבי העולם להביע את תמיכתם בישראל ותיתן הרבה עידוד למטיילים הישראלים והתנסות מהנה כשהם מתארחים אצל מארחיהם.

בתקווה שנפיק מ- חיבורים קשרי ידידות שיחממו את לבבנו!

חיבורים מאחלת לכם ברכות וטיולים בטוחים,

ירון

 

אנא העבירו את כתובת האתר לחברים ישראלים ונוצרים אוונגליים / מאמינים משיחים בלבד

 

www.chiburim.com